Lodz czeka na Restaurant Week – przygotuj się na wyjątkowe degustacje

Lodz czeka na Restaurant Week – przygotuj się na wyjątkowe degustacje

Restaurant Week w Łodzi – wyjątkowe smaki w wyjątkowych cenach

Łódź i okolice już niebawem będą świadkiem niezwykłego wydarzenia kulinarnego. Restaurant Week to cykliczna impreza, która pozwoli mieszkańcom oraz gościom miasta spróbować wyjątkowych dań w atrakcyjnych cenach. Czas trwania akcji to dwa tygodnie, w których wybrane restauracje zaproponują swoim klientom menu składające się z kilku dań w cenie 40 zł.

Menu, które zachwyci gości

Restaurant Week pozwoli na poznanie specjałów kuchni lokalnych restauracji. W skład menu wejdą takie dania jak: sałatki, przystawki, dania główne oraz desery. Liderzy akcji przygotowali dania, które powinny zadowolić nawet najbardziej wymagających gości. W każdej restauracji będzie można spróbować pełnych smaku pierogów, niezwykłych risotto, aromatycznej zupy czy pysznego ciasta.

Restauracje biorące udział w akcji

Restaurant Week w Łodzi będzie możliwy dzięki wybranym restauracjom, które odważnie zdecydowały się wziąć udział w akcji. Można wśród nich wymienić: restaurację Krakowiak, która serwuje dania na bazie tradycyjnych przepisów, Gospodę u Michała – specjalizującą się w regionalnych daniach rybnych, oraz restaurację Kaczka, która przyciąga gości swoimi niezwykłymi sałatkami.

Organizacja imprezy

Organizatorzy Restaurant Week zapewnili wszystko, co niezbędne do zorganizowania wyjątkowego wydarzenia. Sama akcja zostanie zorganizowana w dwóch etapach: pierwszy odwiedzający będą mogli zarezerwować stoliki w wybranych lokalach, a następnie wybierać proponowane dania. Przygotowano także specjalne oferty dla osób, które chcą uczestniczyć w degustacjach już od pierwszego dnia trwania akcji.

Restauracje, które wyłonią najlepszych kucharzy

Każda restauracja biorąca udział w akcji zostanie oceniona przez wybranych degustatorów. Osoby odpowiedzialne za selekcję będą oceniać takie kryteria jak jakość produktów, profesjonalizm obsługi oraz niepowtarzalny charakter dań. Kucharze, którzy osiągną najwyższe wyniki i zaskoczą publiczność wyjątkowymi specjałami, mają szansę stać się laureatami tego prestiżowego konkursu.

Restaurant Week – połączenie dobrego jedzenia i zabawy

Restaurant Week to także szansa na wyjątkowe chwile z bliskimi oraz wspólne spędzenie czasu. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji, które mają umilić odwiedzającym czas spędzony w restauracjach. Będzie można wziąć udział w konkursie na najlepszy przepis, quizie kulinarnym, a także posłuchać muzyki na żywo.

Restaurant Week – bądź pierwszy.

Restaurant Week to wyjątkowa okazja, by spróbować wykwintnych dań w atrakcyjnej cenie. Osoby, które zdecydują się wziąć udział w akcji będą miały szansę skosztować potraw serwowanych przez najlepszych kucharzy. Aby uczestniczyć w niezwykłej degustacji wystarczy wcześniej dokonać rezerwacji w wybranym lokalu.

Restauracje i dania, których nie można przegapić

Restaurant Week to chwila wyjątkowych wrażeń smakowych umożliwiająca spróbowanie dań, których nie można przegapić. Wśród propozycji każdy znajdzie coś dla siebie. Ciekawymi dań będą na pewno: sałatka z buraka z marynowaną wołowiną, zupa jarzynowa z grzankami, risotto z szparagami i kurkami oraz deser w postaci tortu czekoladowego.

Restaurant Week – już niedługo.

Restaurant Week już niedługo ogarnie Łódź. Osoby, które chcą doświadczyć przyjemności degustacji wyjątkowych smaków powinny jak najszybciej zarezerwować stolik aby móc spróbować kulinarnych specjałów.Jeśli lubisz wyśmienite jedzenie i jesteś ciekawy tego, jakie restauracje uczestniczą w Restaurant Week w Łodzi, kliknij w link i poznaj szczegóły : restaurant week lodz.