Czy w Tarchominie są dostępne nowe mieszkania i jakie są ich ceny?

Czy w Tarchominie są dostępne nowe mieszkania i jakie są ich ceny?

Nowe Mieszkania w Tarchominie – Ceny i Dostępność

Tarchomin – wybór dla osób poszukujących nowego mieszkania

Tarchomin to jedna z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy, oferująca wiele interesujących atrakcji i możliwości. Dla tych, którzy szukają nowego mieszkania w tym popularnym rejonie stolicy, poniżej znajduje się przegląd aktualnych propozycji oraz wycena.

Tarchomin to również atrakcyjny pod względem cenowym rynek nieruchomości. Podobnie jak w pozostałych dzielnicach, czynsz w Tarchominie waha się w zależności od lokalizacji oraz udogodnień w pobliżu. W zależności od typu mieszkania, w Tarchominie można znaleźć lokale o zróżnicowanym standardzie, od nowoczesnych apartamentów w nowo wybudowanych osiedlach do starszych mieszkań w zabytkowych budynkach. Ceny nowych mieszkań w Tarchominie oscylują od 70 000 zł za mały pokój w prywatnym domu, do 1000 000 zł za luksusowe apartamenty w pięciogwiazdkowych apartamentowcach.

Zestawienie cen mieszkań w Tarchominie

Typ mieszkania Liczba pokoi Miesięczny czynsz
Hiszpańskie osiedle 2 3 600 zł
Pokój w prywatnym domu 1 500 zł
Apartamentowiec wybudowany w ostatnich latach 4 12 000 zł
Stary dom 3 2 500 zł
Luksusowe apartamenty 3 25 000 zł

Tarchomin to miejsce, gdzie znajdziemy wiele nowych i interesujących ofert mieszkaniowych. Ceny od 70 000 zł za mały pokój w prywatnym domu do 1000 000 zł za luksusowe apartamenty pozwalają uzyskać dobrą wartość za pieniądze, dzięki czemu możemy wybrać dla siebie lokal odpowiedni do naszych potrzeb.

Nowe Mieszkania w Tarchominie – Co oferuje rynek?

Tarchomin to jedna z dzielnic Warszawy, która w ostatnich latach wyraźnie się rozwija – możemy tu zauważyć wybudowaną infrastrukturę, rozpoczęte przedsięwzięcia mieszkaniowe oraz na bieżąco pojawiające się inwestycje. Tarchomin jest miejscem, gdzie na rynku mieszkaniowym odczujemy wiosenną wiatr w żagle!. Ten obszar to idealne miejsce do inwestycji lub mieszkania. Dla ludzi poszukujących komfortu w mieście, Tarchomin oferuje nowe mieszkania o różnej powierzchni i wysokim standardzie. Cena zależeć będzie od wielkości mieszkania, czasu budowy, lokalizacji, liczby pokoi, standardu wykończenia, budynku, osiedla czy dostępu do komunikacji publicznej. Średnia cena nowych mieszkań w Tarchominie waha się miedzy 8000 a 15000 zł za metr kwadratowy.

Tabela przedstawia cenę za m², w zależności od powierzchni mieszkania

Powierzchnia mieszkania Cena za m²
od 40m² 8000zł
41m² – 70m² 9000zł
71m² – 120m² 10000zł
powyżej 120m² 15000zł

Dodatkowe k., takie jak garaże, parkingi, miejsca postojowe, czy piwnice, to obowiązkowy element do dokupienia, wliczony jednak w najwyższą cenę. Atrakcyjne lokalizacje i standardy wykończenia nowych mieszkań zachęcają do inwestowania w Tarchominie i cieszenia się komfortem w tej dzielnicy Warszawy.

Nowe mieszkania w Tarchominie: ceny i atrakcyjne lokalizacje

Nowe mieszkania i apartamenty w Tarchominie

Tarchomin to dzielnica Białołęki wpisana na mapę Warszawy. Wraz z postępem i modernizacją dzielnicy, Tarchomin oferuje mieszkańcom nowoczesne, komfortowe i przestronne mieszkania w niskich cenach. Dzielnica ta posiada wiele lokalizacji i atrakcyjnych mieszkań – od lokali usytuowanych w bliskości sklepu, szkoły czy komunikacji miejskiej – po luksusowe apartamenty w centrum miasta.

Ceny nowych mieszkań w Tarchominie

Średnie ceny mieszkań w Tarchominie wynoszą od 2500 – 2800 zł/m2, w zależności od lokalizacji i lokalu. Planując zakup mieszkania lub apartamentu warto dokładnie sprawdzić ceny, aby mieć pewność, że wybierzesz najkorzystniejszą opcję. Poniżej znajduje się tabela zawierająca najpopularniejsze lokalizacje w Tarchominie oraz ich ceny:

Lokalizacja Cena
ul.Grunwaldzka 2500 zł/m2
ul.Żeromskiego 2600 zł/m2
ul.Góralska 2700 zł/m2
ul.Chrobrego 2700 zł/m2
ul.Warszawska 3000 zł/m2

Kupując mieszkanie w Tarchominie, możesz być pewny, że inwestycja będzie rentowna. Dzielnica ta jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich poszukujących wygodnego życia w ciszy i spokoju. Nowoczesne apartamenty w Tarchominie oferują bogate udogodnienia w okolicy, aby mieszkańcy mogli cieszyć się szerokim wachlarzem możliwości.Jeśli interesuje Cię, jakie są dostępne w Tarchominie nowe mieszkania oraz ich ceny, koniecznie kliknij tutaj: https://www.ama-bud.pl/.